Inzerce zdarma

Inzerce zdarma pro všechny kategorie, vložení řádkové inzerce zdarma online.
inzerce zdarma
inzerce knih, časopisu
inzerce prace a brigady
inzerce zvířat
elektro inzerce
inzerce muzika
inzerce počítače a příslušenství
ostatni inzerce
inzerce
inzerce auto - moto
reality inzerce
nabytek inzerce
inzerce muzika
sport inzerce
seznamka
inzerce dětské potřeby


Okouzlující aljašská malamutská štěňátka na prodej. Krásný vrh aljašských malamutů. Tato štěňata nejsou registrována a jsou pouze domácími mazlíčky. Nyní jsou připraveni na své nové domovy, stejně jako byli dobře vyškoleni (toalety vyškoleni) a mrzutí. Také si vyhrazuji právo odmítnout prodej. Štěňata odejdou s přikrývkou s vůní maminky a sourozenců, aby jim pomohla usadit se ve svých navždy domovech. Tato štěňata budou vynikajícími rodinnými nebo společenskými mazlíčky a budou: KC rodokmen registrován; Šneci a hněv; Veterinární kontrola před odjezdem; První očkování obdrželo; Pojištěný po dobu 4 týdnů; a Mikročip.
 
Štěňata rotvajleru jsou k dispozici na prodej Máme fantastická štěňátka rotvajlerů. Štěňata mají fantastické rodokmeny s mnoha šampiony evropských linií. Oba rodiče jsou registrováni. Rodiče jsou dobrého typu, mají vynikající kost a výjimečné temperamenty. Štěňata mají odstraněny zpětné paspárky. Štěňata jsou dosud odčervena. Jakmile budou štěňata připravena k odchodu, štěňata budou snadno štěpena. Štěňata se snadno školí a jsou přátelští s ostatními domácími mazlíčky, jsou vyškoleni na toaletu a jsou povinní.
 
Rozkošná maltská štěňátka, která roztopí vaše srdce. Jsou to velmi hravá malá štěňata, která byla dobře socializovaná, takže by byla šťastná i kolem jiných domácích mazlíčků a dětí. Nekompromisní je z nich dělá ideální plemeno, pokud máte mladou rodinu. Byli plně odčervení, vet zkontrolováni, mikročipovi a měli první očkování. Možná vás bude zajímat, že naše štěňata jsou trénována na toaletu.
 
K dispozici roztomilá štěňátka Jack-rusell Jack Russell štěňátka s krásnými a krásnými barvami. Vychovávají se v našem rodinném domě a jsou velmi přátelští s dětmi a dalšími domácími mazlíčky. Naše štěňata slouží k hlučnosti v domě a jsou vyškoleni na toaletu. Štěňata mají vynikající temperamentní a mikročipové a jsou také registrována KC a prověřena veterináři. Uvítací e-mail nebo texty pro více informací
 
Rozkošná maltská štěňátka, která roztopí vaše srdce. Jsou to velmi hravá malá štěňata, která byla dobře socializovaná, takže by byla šťastná i kolem jiných domácích mazlíčků a dětí. Nekompromisní je z nich dělá ideální plemeno, pokud máte mladou rodinu. Byli plně odčervení, vet zkontrolováni, mikročipovi a měli první očkování. Možná vás bude zajímat, že naše štěňata jsou trénována na toaletu.
 
Krásná štěňátka sibiřského husky na prodej Všechna štěňata mají ohromující modré oči, že jsou velmi přátelští a hraví, vychovaní v rušném rodinném domě kolem dětí a jiných psů. Psi jsou zdravotně kontrolováni a první očkování mikročipem je odčerveno. Pro další informace nás kontaktujte e-mailem, textem nebo voláním
 
Krásná štěňátka Pomského jsou k dispozici. Štěňata jsou připravena k odchodu a chována v našem rodinném domě skvěle s dětmi a velmi hravá. Všechna štěňata budou mít své první hodně očkování, také mikročipové hněvy a červy a plnou kontrolu veterináře. Pro více informací nás neváhejte zavolat, poslat textem nebo e-mailem.
 
Dostupni divni štenad Pomeranain. Lijepa pomeranska štenad po povoljnim cijenama. Vrlo lijepa, pahuljasta, prijateljska i razigrana. Potpuno KC registriran, provjeren u cijelosti, veterinar, cijepljen i mikročipiran. odgojena u našoj obiteljskoj kući i služi za buku ukućana, razumljiva, ugodna s drugim kućnim ljubimcima. naš psić je obučen u toalet. Za dodatne detalje kontaktirajte nas.
 
Krásná štěňátka Mops na prodej. Mops děti, připraven jít za velmi mírnou cenu. Štěňata se snadno vycvičí a jsou běžně hlučná. jsou pohodlné s ostatními domácími mazlíčky a jsou interligentní. Byli vyšetřeni veterinářem, první očkování, pojištěni, hnědí a červí, mikročipové, registrovaní v KC, vychováváni v našem rodinném domě.
 
Krásná Yorkshire štěňata k dispozici. Štěňata Yorkshire Terrier na prodej přátelská a hravá, chovaná v našem domě, takže jsou zvyklá na všechny zvuky domácnosti. Byli zkontrolovaní vetem, odčervení a mikročipem. Jsou dobře vyškolení, velmi dobře s ostatními domácími mazlíčky a dětmi. Yorkies jsou velmi milí psi. Jsou velmi inteligentní a snadno se cvičí. kontaktujte mě pouze, pokud můžete dát svým štěňatům prvotřídní domov, který si zaslouží.
 
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


  Přidej k oblíbeným Přidej k oblíbeným Přidej k oblíbenýmRSS zpravodaj
(c)2008 www.euinzerce.cz LTMSOFT.CZ 2006


TOPlist